Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 978 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dooood.com
Enter the Void (2009) me Titra Shqip

Enter the Void (2009) me Titra Shqip

Jun. 17, 2009Brazil161 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ky turne psikedelik i jetës pas vdekjes shihet tërësisht nga këndvështrimi i Oscarit, një droge dhe i varur i ri amerikan që jeton në Tokio me motrën e tij prostitutë, Linda. Kur Oscar vritet nga policia gjatë një busti të dëmtuar, shpirti i tij udhëton nga e kaluara – ku ai sheh prindërit e tij para vdekjes së tyre – në të tashmen – ku ai dëshmon autopsinë e tij – dhe më pas në të ardhmen, ku ai kërkon. motra e tij nga përtej varrit.

Enter the Void (2009) me Titra Shqip
Enter the Void (2009) me Titra Shqip
Enter the Void (2009) me Titra Shqip
Enter the Void (2009) me Titra Shqip
Enter the Void (2009) me Titra Shqip
Enter the Void (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Enter the Void
Vlerësimi IMDb 7.2 83,944 vota
Vlerësimi TMDb 7.372 1,558 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Airlift (2016) me Titra Shqip
Ben-Hur (2016) me Titra Shqip
Critical Thinking (2020) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
In the Sign of the Lion (1976) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Pornstar 2: Pangalawang Putok (2021) me Titra Shqip
Wendell & Wild (2022) me Titra Shqip
Gold Brick (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x