Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 399 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip

Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip

Mirë se vini në vijën e re të frontitSep. 07, 2015United Kingdom102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një oficer ushtarak me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, në komandën e një operacioni me dron tepër sekret për kapjen e terroristëve në Kenia, zbulon se objektivat po planifikojnë një sulm vetëvrasës dhe misioni përshkallëzohet nga “kapja” në “vrasjen”. Ndërsa piloti amerikan Steve Watts është gati të angazhohet, një vajzë nëntë vjeçare hyn në zonën e vrasjes, duke shkaktuar një mosmarrëveshje ndërkombëtare që arrin nivelet më të larta të qeverisë amerikane dhe britanike mbi implikimet morale, politike dhe personale të luftës moderne.

Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip
Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Eye in the Sky
Vlerësimi IMDb 7.3 88,481 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,390 vota

Regjizori

Gavin Hood
Regjizori

Aktorët

Helen Mirren isColonel Katherine Powell
Colonel Katherine Powell
Aaron Paul isSteve Watts
Steve Watts
Alan Rickman isLieutenant General Frank Benson
Lieutenant General Frank Benson
Barkhad Abdi isJama Farah
Jama Farah
Jeremy Northam isBrian Woodale
Brian Woodale
Phoebe Fox isCarrie Gershon
Carrie Gershon
Armaan Haggio isMusa Mo'Allim
Musa Mo'Allim
Aisha Takow isAlia Mo'Allim
Alia Mo'Allim
Monica Dolan isAngela Northman
Angela Northman
Richard McCabe isGeorge Matherson
George Matherson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Tarot (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
The Engineer (2023) me Titra Shqip
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
The Walk (2015) me Titra Shqip
Sanctuary (2023) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
Remember (2022) me Titra Shqip
The Black Demon (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published