Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1241 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip

Finding Dory (2016) me Dublim Shqip

Një udhëtim i paharrueshëm që ajo ndoshta nuk do ta mbajë mend.Jun. 16, 2016USA97 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Dory është ribashkuar me miqtë e saj Nemo dhe Marlin në kërkim të përgjigjeve për të kaluarën e saj. Çfarë mund të kujtojë ajo? Kush janë prindërit e saj? Dhe ku mësoi ajo të fliste gjuhen e balenave?

Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Finding Dory
Vlerësimi IMDb 7.3 266,639 vota
Vlerësimi TMDb 7 10,548 vota

Regjizori

Aktorët

Albert Brooks isMarlin (voice)
Marlin (voice)
Ellen DeGeneres isDory (voice)
Dory (voice)
Ed O'Neill isHank (voice)
Hank (voice)
Hayden Rolence isNemo (voice)
Nemo (voice)
Diane Keaton isJenny (voice)
Jenny (voice)
Eugene Levy isCharlie (voice)
Charlie (voice)
Ty Burrell isBailey (voice)
Bailey (voice)
Kaitlin Olson isDestiny (voice)
Destiny (voice)
Idris Elba isFluke (voice)
Fluke (voice)
Dominic West isRudder (voice)
Rudder (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ram Setu (2022) me Titra Shqip
Luck (2022) me Titra Shqip
Captain Miller (2024) me Titra Shqip
The Monkey King: Reborn (2021) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Moonfall (2022) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
The Addams Family (2019) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Tomorrowland (2015) me Titra Shqip
Men in Black (1997) me Titra Shqip
A Tourist’s Guide to Love (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published