Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 409 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Hachi: A Dog’s Tale (2009) me Titra Shqip

Hachi: A Dog’s Tale (2009) me Titra Shqip

Një histori e vërtetë besimi, përkushtimi dhe dashurie e pavdekshme.Jun. 08, 2009United Kingdom93 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Një dramë e bazuar në historinë e vërtetë të lidhjes së një profesori kolegji me qenin e braktisur që ai merr në shtëpinë e tij.

Hachi: A Dog’s Tale (2009) me Titra Shqip
Hachi: A Dog’s Tale (2009) me Titra Shqip
Hachi: A Dog’s Tale (2009) me Titra Shqip
Hachi: A Dog’s Tale (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hachi: A Dog's Tale
Vlerësimi IMDb 8.1 288,946 vota
Vlerësimi TMDb 8.005 5,964 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Empire of Light (2022) me Titra Shqip
Furies (2022) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Honest Thief 2020 me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Return to Sender (2015) me Titra Shqip
Shangri-La Suite (2016) me Titra Shqip
Frozen (2013) me Dublim Shqip
The Gunman (2015) me Titra Shqip
Double Jeopardy (1999) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published