Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5864 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2d000d.com
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip

Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip

Askush nuk mund ta ndalojë mbretërimin.May. 08, 2024USA145 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Disa breza në të ardhmen pas mbretërimit të Cezarit, majmunët tani janë speciet dominuese dhe jetojnë në harmoni, ndërsa njerëzit janë reduktuar në të jetuarit në hije. Ndërsa një lider i ri majmuni tiranik ndërton perandorinë e tij, një majmun i ri ndërmerr një udhëtim torturues që do ta bëjë atë të vërë në dyshim gjithçka që ka ditur për të kaluarën dhe të bëjë zgjedhje që do të përcaktojnë një të ardhme si për majmunët ashtu edhe për njerëzit.

Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kingdom of the Planet of the Apes
Vlerësimi TMDb 6.936 94 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wild Dog 2021
Clear and Present Danger (1994) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Shazam! Fury of the Gods (2023) me Titra Shqip
The Protector (2005) me Titra Shqip
L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum (2007) me Titra Shqip
Patriots Day (2016) me Titra Shqip
Snag (2023) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill (2017) me Titra Shqip
Fortress (2021) me Titra Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x