Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 184 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
Lake Placid (1999) me Titra Shqip

Lake Placid (1999) me Titra Shqip

Ju kurrë nuk do ta dini se çfarë ju kafshoi.Jul. 15, 1999USA82 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një njeri hahet i gjallë nga një krijesë e panjohur, gardiani lokal i lojërave bashkohet me një paleontolog nga Nju Jorku për të gjetur bishën. Shtoni në përzierje një filantrop ekscentrik me një prirje për “Crocs” dhe ja ku shkojmë! Ky liqen i qetë dhe i largët është papritmas fokusi i një kërkimi intensiv për një krokodil me shije për kafshët e gjalla…dhe njerëzit!

Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lake Placid
Vlerësimi IMDb 5.8 64,872 vota
Vlerësimi TMDb 5.882 1,044 vota

Regjizori

Steve Miner
Regjizori

Aktorët

Bill Pullman isJack Wells
Jack Wells
Bridget Fonda isKelly Scott
Kelly Scott
Oliver Platt isHector Cyr
Hector Cyr
Brendan Gleeson isSheriff Hank Keough
Sheriff Hank Keough
Betty White isMrs. Delores Bickerman
Mrs. Delores Bickerman
Tim Dixon isStephen Daniels
Stephen Daniels
Meredith Salenger isDeputy Sharon Gare
Deputy Sharon Gare
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Trek: The Motion Picture (1979) me Titra Shqip
Feed (2022) me Titra Shqip
Lake Placid: Legacy (2018) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
The Black Book (2023) me Titra Shqip
Aquaman and the Lost Kingdom (2023) me Titra Shqip
The Sandman (2017) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter (2016) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Avatar (2009) me Titra Shqip
Sentinelle (2023) me Titra Shqip
Avengement (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x