Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 525 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
LOL (2012) me Titra Shqip

LOL (2012) me Titra Shqip

Ju mund të ndryshoni statusin tuaj, por jo zemrën tuaj.Feb. 10, 2012USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një botë të lidhur nga YouTube, iTunes dhe Facebook, Lola dhe miqtë e saj lundrojnë në presionet e bashkëmoshatarëve të romancës dhe miqësisë së shkollës së mesme, ndërkohë që u shmangen prindërve të tyre ndonjëherë mbizotërues dhe konfuzë. Kur nëna e Lolës, Anne, lexon “rastësisht” ditarin e të bijës së saj adoleshente, ajo kupton se sa i madh është rritur hendeku i tyre në komunikim.

LOL (2012) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal LOL
Vlerësimi IMDb 4.4 55,493 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 2,408 vota

Regjizori

Lisa Azuelos
Regjizori

Aktorët

Miley Cyrus isLola Williams
Lola Williams
Demi Moore isAnne Williams
Anne Williams
Douglas Booth isKyle Ross
Kyle Ross
Thomas Jane isAllen Williams
Allen Williams
Nora Dunn isEmily's Mom
Emily's Mom
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pacifiction (2022) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Hey Arnold! The Jungle Movie (2017) me Titra Shqip
Palo Alto (2013) me Titra Shqip
It’s a Wonderful Binge (2022) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Hinterland (2021) me Titra Shqip
Arsène Lupin (2004) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
The Other Guys (2010) me Titra Shqip
Love Tactics (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x