Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 354 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Master Gardener (2023) me Titra Shqip

Master Gardener (2023) me Titra Shqip

Farat e dashurisë rriten si farat e urrejtjes.May. 19, 2023Australia111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Narvel Roth është një hortikulturist i përpiktë i cili është i përkushtuar për të kujdesur tokën e një prone të bukur dhe për t’u kujdesur për punëdhënësin e tij, pronaren e pasur, znj. Haverhill. Kur ajo kërkon që ai të përballet me mbesën e saj të pahijshme dhe të trazuar, ajo zbulon sekrete të errëta nga një e kaluar e dhunshme e varrosur.

Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Master Gardener (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Master Gardener
Vlerësimi IMDb 6.3 2,385 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 31 vota

Regjizori

Paul Schrader
Regjizori

Aktorët

Joel Edgerton isNarvel Roth
Narvel Roth
Sigourney Weaver isNorma Haverhill
Norma Haverhill
Esai Morales isOscar Neruda
Oscar Neruda
Rick Cosnett isStephen Collins
Stephen Collins
Amy Le isJanine
Janine
Samuel Ali isGardener
Gardener
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Things Heard & Seen 2021
Black Crab (2022) me Titra Shqip
The Family (2021) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
The Abyss (1989) me Titra Shqip
Cheeky (2000) me Titra Shqip
Rounders (1998) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip
Assassination Nation (2018) me Titra Shqip
A Violent Man (2022) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published