Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 619 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3flaswish.com
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip

Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip

Prisni përsëri të pamundurën.May. 24, 2000United States123 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjenti Ethan Hunt është gati të dalë në fushë për herë të dytë. Me gjenin kompjuterik Luther Stickell në krah dhe një hajdute simpatike në zemër, misioni i tij është të ndalojë përhapjen e një virusi vdekjeprurës kompjuterik që kërcënon të gjunjëzojë botën.

 

 

Kuriozitet

Misioni: Impossible II ishte një sukses i madh në arka, duke fituar gjithsej rreth 545 milion dollarë, shumë më lart se buxheti i zotuar, i vlerësuar në 125 milion dollarë, nga të cilët 20 milion shkuan për Tom Cruise. Shifra është më e ulët se ajo e marrë në filmin e mëparshëm për të cilin ai ishte paguar 70 milion dollarë. Në të kundërt, për Misionin: Impossible II, aktori mori një përqindje të të ardhurave. Për më tepër, për interpretimin e tij, Tom Cruise nuk donte marifete as në skenat më të rrezikshme dhe më kërkuese; skena e hapjes në një faqe shkëmbore në Utah është një shembull dhe u xhirua pa asnjë lloj mbrojtje, përveç një parzmore të padukshme.

 

Mission: Impossible II ishte filmi i parë për të cilin Metallica pranoi të shkruante një këngë, I Disappear, nga e cila një version jo i plotë u shfaq në Napster, duke shkaktuar çështjen e famshme gjyqësore “Metallica v Napster”.

Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mission: Impossible II
Vlerësimi IMDb 6.1 320,582 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 4,829 vota

Regjizori

John Woo
Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Dougray Scott isSean Ambrose
Sean Ambrose
Thandiwe Newton isNyah Nordoff-Hall
Nyah Nordoff-Hall
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
John Polson isBilly Baird
Billy Baird
Brendan Gleeson isJohn C. McCloy
John C. McCloy
Rade Šerbedžija isDr. Nekhorvich
Dr. Nekhorvich
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock Gnomes (2018) me Titra Shqip
My Teacher, My Obsession (2018) me Titra Shqip
I.S.S. (2024) me Titra Shqip
The Black Book (2023) me Titra Shqip
Snack Bar Budapest (1988) me Titra Shqip
Double Jeopardy (1999) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Army of One 2020 me Titra Shqip
Universal Soldier (1992) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip
Lifeforce (1985) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x