Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 726 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip

Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip

Ndonjëherë është e vetmja gjë që mund t'i besosh.Mar. 08, 2024BE94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alice dhe Celine janë të pandashme dhe ndajnë gjithçka, nga rutina e tyre e përditshme deri tek sekretet e tyre. Harmonia e tyre e përsosur prishet kur njëri nga djemtë e tyre vdes në një aksident tragjik, ndërsa ishte nën kujdesin e Alice. Celine fajëson Alice për vdekjen e fëmijës së saj dhe bëhet e fiksuar për të mbrojtur djalin e saj të mbijetuar nga çdo dëm. Alice, nga ana tjetër, ndihet fajtore dhe paranojake që Celine po komploton për të dëmtuar atë dhe familjen e saj. Pason një betejë mbresëlënëse e vullneteve ndërsa dy gratë kalojnë në çmenduri dhe dhunë.

Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Mothers Instinct (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mothers' Instinct
Vlerësimi IMDb 6.5 1,742 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 31 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Call Boy (2018) me Titra Shqip
The Relic (1997) me Titra Shqip
Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
Gifted (2017) me Titra Shqip
The Next Three Days (2010) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
John Wick (2014) me Titra Shqip
Do You Believe? (2015) me Titra Shqip
Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published