Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1224 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip

Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip

Kur të bjerë flamuri ynë, kombi ynë do të ngrihet.Mar. 20, 2013USA120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur Shtëpia e Bardhë (Kodi i Shërbimit Sekret: “Olympus”) kapet nga një organizator terrorist dhe Presidenti rrëmbehet, ish-roja presidenciale e turpëruar, Mike Banning e gjen veten të bllokuar brenda ndërtesës. Ndërsa ekipi i sigurisë kombëtare përpiqet të përgjigjet, ata janë të detyruar të mbështeten në njohuritë e brendshme të Banning për të ndihmuar në rimarrjen e Shtëpisë së Bardhë, për të shpëtuar Presidentin dhe për të shmangur një fatkeqësi edhe më të madhe.

Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Olympus Has Fallen (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Olympus Has Fallen
Vlerësimi IMDb 6.5 281,462 vota
Vlerësimi TMDb 6.381 6,003 vota

Regjizori

Antoine Fuqua
Regjizori

Aktorët

Gerard Butler isMike Banning
Mike Banning
Aaron Eckhart isPresident Benjamin Asher
President Benjamin Asher
Morgan Freeman isAlan Trumbull
Alan Trumbull
Angela Bassett isLynne Jacobs
Lynne Jacobs
Melissa Leo isSecretary of Defense Ruth McMillan
Secretary of Defense Ruth McMillan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

My Beloved Bodyguard (2016) me Titra Shqip
Rampage: Capital Punishment (2014) me Titra Shqip
American Siege (2022) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Source Code (2011) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Out of Time (2003) me Titra Shqip
Night Drive (2022) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
County Line: All In (2022) me Titra Shqip
Run Lola Run (1998) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x