Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip

Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip

Të gjithë ngrihen.Nov. 17, 2017UAE122 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Avokati liberal i ashpër Roman J. Israel ka luftuar përgjithmonë luftën e mirë, ndërsa të tjerët marrin meritën. Kur partneri i tij – drejtuesi i firmës – ka një atak në zemër, Izraeli befas e merr atë rol. Së shpejti ai zbulon disa të vërteta shqetësuese për firmën – të vërteta që bien ndesh me vlerat e tij për të ndihmuar të varfërit dhe të shpronësuarit – dhe e gjen veten në një krizë ekzistenciale që çon në veprime ekstreme.

Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Roman J. Israel, Esq.
Vlerësimi IMDb 6.5 43,156 vota
Vlerësimi TMDb 6.33 1,212 vota

Regjizori

Dan Gilroy
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isRoman J. Israel
Roman J. Israel
Colin Farrell isGeorge Pierce
George Pierce
Carmen Ejogo isMaya Alston
Maya Alston
Lynda Gravatt isVernita Wells
Vernita Wells
Amanda Warren isLynn Jackson
Lynn Jackson
Hugo Armstrong isFritz Molinar
Fritz Molinar
Sam Gilroy isConnor Novick
Connor Novick
Tony Plana isJessie Salinas
Jessie Salinas
DeRon Horton isDerrell Ellerbee
Derrell Ellerbee
Amari Cheatom isCarter Johnson
Carter Johnson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Nice Guys (2016) me Titra Shqip
5 Flights Up (2014) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
The Day After Tomorrow (2004) me Titra Shqip
Manny (2014) me Titra Shqip
The Pilot (2021) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Commando (1985) me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
Wolf Creek 2 (2013) me Titra Shqip
Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip
ECCO (2019) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published