Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 154 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Alleys (2021) me Titra Shqip

The Alleys (2021) me Titra Shqip

Pas dyerve të mbyllura, fqinjët fshehin sekretet.Aug. 08, 2021Egypt116 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një lagje klaustrofobike ku thashethemet dhe dhuna kontrollojnë sjelljen e njerëzve, jetët e banorëve ndërthuren dhe përplasen ndërsa disa përpiqen të ruajnë normat shoqërore, ndërsa të tjerë përpiqen t’i thyejnë ato.

The Alleys (2021) me Titra Shqip
The Alleys (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal الحارة
Vlerësimi IMDb 7.3 766 vota
Vlerësimi TMDb 7 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

October Gale (2014) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Queen & Country (2015) me Titra Shqip
After the Wedding 2006 me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
Cirku Fluturues (2019) The Flying Circus Film Shqiptar
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Knox Goes Away (2024) me Titra Shqip
Dear David (2023) me Titra Shqip
Commando (1985) me Titra Shqip
Zero Fucks Given (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published