Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The End We Start From (2023) me Titra Shqip

The End We Start From (2023) me Titra Shqip

Dec. 08, 2023United Kingdom101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa Londra është zhytur nën ujërat e përmbytjeve, një grua sjell në jetë fëmijën e saj të parë. Ditë më vonë, ajo dhe foshnja e saj detyrohen të largohen nga shtëpia e tyre në kërkim të sigurisë. Ata shkojnë në veri përmes një vendi të rrezikshëm rishtazi duke kërkuar strehim nga një vend në tjetrin.

The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The End We Start From
Vlerësimi IMDb 6.1 2,215 vota
Vlerësimi TMDb 6.382 17 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Force of Nature: The Dry 2 (2024) me Titra Shqip
Star Trek V: The Final Frontier (1989) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Quicksand (2023) me Titra Shqip
Ex Machina (2015) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Citation 2020
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x