Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 214 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Gates (2024) me Titra Shqip

The Gates (2024) me Titra Shqip

Vdekja është vetëm fillimi.Mar. 18, 2024Unknown111 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vrasës serial është dënuar me vdekje me karrige elektrike në Londër në vitet 1890, por në orët e tij të fundit, ai mallkon burgun ku ndodhet dhe të gjithë ata që ndodhen në të.

The Gates (2024) me Titra Shqip
The Gates (2024) me Titra Shqip
The Gates (2024) me Titra Shqip
The Gates (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Gates
Vlerësimi IMDb 4.6 615 vota
Vlerësimi TMDb 3 2 vota

Regjizori

Stephen Hall
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

47 Meters Down: Uncaged (2019) me Titra Shqip
Dorian (2003) me Titra Shqip
Nekrotronic (2018) me Titra Shqip
Haunting of the Queen Mary (2023) me Titra Shqip
The Twin (2022) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
Hereditary (2018) me Titra Shqip
Hannibal (2001) me Titra Shqip
The Hollow (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published