Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 964 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
The Social Network (2010) me Titra Shqip

The Social Network (2010) me Titra Shqip

Nuk arrihen 500 milionë miq pa bërë disa armiq.Oct. 01, 2010USA121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e një race të re kryengritësish kulturorë: një gjeni punk që ndezi një revolucion dhe ndryshoi fytyrën e ndërveprimit njerëzor për një brez, dhe ndoshta përgjithmonë.

The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Social Network
Vlerësimi IMDb 7.8 691,222 vota
Vlerësimi TMDb 7.339 10,187 vota

Regjizori

David Fincher
Regjizori

Aktorët

Jesse Eisenberg isMark Zuckerberg
Mark Zuckerberg
Andrew Garfield isEduardo Saverin
Eduardo Saverin
Armie Hammer isCameron Winklevoss / Tyler Winklevoss
Cameron Winklevoss / Tyler Winklevoss
Max Minghella isDivya Narendra
Divya Narendra
Rooney Mara isErica Albright
Erica Albright
Brenda Song isChristy Lee
Christy Lee
Rashida Jones isMarylin Delpy
Marylin Delpy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Road (2009) me Titra Shqip
Partisan (2015) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2014) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
The Bone Collector (1999) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
Bob Marley: One Love (2024) me Titra Shqip
Bones and All (2022) me Titra Shqip
Young Adult (2011) me Titra Shqip
Home Run (2013) me Titra Shqip
Montana Story (2022) me Titra Shqip
Madison 2001

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published