Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 877 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Teacher (2022) me Titra Shqip

The Teacher (2022) me Titra Shqip

Kurrë mos fal, kurrë mos harroDec. 02, 2022India121 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mësuesja e PE Devika dhe bashkëshorti i saj kanë katër vite që përpiqen të mbeten shtatzënë. Ekuacioni i tyre ndryshon pasi ajo mbetet shtatzënë dhe kur zbulon se është abuzuar nga katër studentë gjatë një takimi sportiv.

The Teacher (2022) me Titra Shqip
The Teacher (2022) me Titra Shqip
The Teacher (2022) me Titra Shqip
The Teacher (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal ദി ടീച്ചര്‍
Vlerësimi IMDb 7.9 13,089 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Race to Witch Mountain (2009) me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip
Initiation (2021)
Effie Gray (2014) me Titra Shqip
Villain (2020) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Victoria (2015) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
A Mouthful of Air (2021) me Titra Shqip
Priceless (2016) me Titra Shqip
Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip
Titanic 666 (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x