Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 760 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip

Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip

Bëhuni gati për të dalë në rrugëJun. 19, 2019USA100 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Woody ka qenë gjithmonë i sigurt për vendin e tij në botë dhe se prioriteti i tij është të kujdeset për fëmijën e tij, qoftë Andy apo Bonnie. Por kur Bonnie shton një lodër të re të quajtur “Forky” në dhomën e saj, një aventurë udhëtimi së bashku me miqtë e vjetër dhe të rinj do t’i tregojë Woodit se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër.

Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Toy Story 4
Vlerësimi IMDb 7.7 246,863 vota
Vlerësimi TMDb 7.556 8,267 vota

Regjizori

Josh Cooley
Regjizori

Aktorët

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Annie Potts isBo Peep (voice)
Bo Peep (voice)
Tony Hale isForky (voice)
Forky (voice)
Keegan-Michael Key isDucky (voice)
Ducky (voice)
Madeleine McGraw isBonnie (voice)
Bonnie (voice)
Christina Hendricks isGabby Gabby (voice)
Gabby Gabby (voice)
Jordan Peele isBunny (voice)
Bunny (voice)
Keanu Reeves isDuke Caboom (voice)
Duke Caboom (voice)
Ally Maki isGiggle McDimples (voice)
Giggle McDimples (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

John Carter (2012) me Titra Shqip
Heaven in Hell (2023) me Titra Shqip
American Gangster (2007) me Titra Shqip
Attack on Titan: Chronicle (2020) me Titra Shqip
Only Mine (2019) me Titra Shqip
Inside Man (2006) me Titra Shqip
Poser (2021) me Titra Shqip
New Gods: Nezha Reborn (2021) me Dublim Shqip
Perfect Creature 2007
Oblivion (2013) me Titra Shqip
Here Before (2022) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x