Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1529 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip

Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip

Kjo nuk është luftë. Është zhdukje.Jun. 25, 2014United States165 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër vjet pas betejës së fundit të madhe mes robotëve që la turbullim te njerëzimi, një mekanik (Mark Wahlberg) dhe vajza e tij (Nicola Peltz) zbulojnë diçka që tërheq vëmendjen e një zyrtari qeveritar paranojak (Kelsey Grammer) dhe të Transformuesve të rinj dhe të vjetër, të gatshëm për të edhe një herë kërcënojnë Tokën.

Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Transformers: Age of Extinction
Vlerësimi IMDb 5.6 300,887 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 6,165 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Mark Wahlberg isCade Yeager
Cade Yeager
Nicola Peltz isTessa Yeager
Tessa Yeager
Kelsey Grammer isHarold Attinger
Harold Attinger
Li Bingbing isSu Yueming
Su Yueming
T. J. Miller isLucas Flannery
Lucas Flannery
James Bachman isGill Wembley
Gill Wembley
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Blade of the 47 Ronin (2022) me Titra Shqip
Battalion (2018) me Titra Shqip
The Flood (2023) me Titra Shqip
HiGH&LOW The Movie 3: Final Mission (2017) me Titra Shqip
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Balto (1995) me Dublim Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Starship Troopers: Traitor of Mars (2017) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published