Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 589 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2mixdrop.sx
  • Server 3ds2com
  • Server 4flaswish.com
  • Server 5vorg
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip

Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip

Një univers pa kufij ka nevojë për heronj pa kufi.Jul. 20, 2017France136 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Valerian dhe Laureline janë agjentë të veçantë të qeverisë së territoreve njerëzore, përgjegjës për ruajtjen e rendit në univers. Duke kërkuar diçka më shumë sesa një lidhje të thjeshtë profesionale, Valerian torturon partnerin e tij me propozime të vazhdueshme romantike të cilat, duke pasur parasysh fatin e tij me gratë, gjithmonë përfundojnë në refuzim.

Me urdhër të komandantit të tyre, Valerian dhe Laureline fillojnë një mision në qytetin e bukur intergalaktik të Alpha, një metropol që rritet vazhdimisht dhe përbëhet nga mijëra specie të ndryshme nga çdo cep i universit.

Me kalimin e kohës, Alpha është populluar nga mbi 17 milion krijesa, duke i vendosur talentin, teknologjinë dhe burimet në shërbim të së mirës së përbashkët. Fatkeqësisht, jo të gjithë ndajnë të njëjtat synime dhe forcat e fshehura kërcënojnë ekzistencën e njerëzimit.

Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Valerian and the City of a Thousand Planets
Vlerësimi IMDb 6.5 166,890 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 5,848 vota

Regjizori

Luc Besson
Regjizori

Aktorët

Dane DeHaan isValerian
Valerian
Clive Owen isCommander Arün Filitt
Commander Arün Filitt
Rihanna isBubble
Bubble
Ethan Hawke isJolly the Pimp
Jolly the Pimp
Herbie Hancock isDefence Minister
Defence Minister
Kris Wu isSergeant Neza
Sergeant Neza
Rutger Hauer isPresident of the World State Federation
President of the World State Federation
John Goodman isIgon Siruss (voice)
Igon Siruss (voice)
Elizabeth Debicki isEmperor Haban-Limaï (voice)
Emperor Haban-Limaï (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Island Escape (2023) me Titra Shqip
Cloverfield (2008) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
Boonie Bears: Blast into the Past (2019) me Dublim Shqip
Renegades (2022) me Titra Shqip
The Time Capsule (2022) me Titra Shqip
Uncanny (2015) me Titra Shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (2023) me Titra Shqip
Taz: Quest for Burger (2023) me Dublim Shqip
24 Hours with Gaspar (2023) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x