Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
We’re All Going to the World’s Fair (2022) me Titra Shqip

We’re All Going to the World’s Fair (2022) me Titra Shqip

Apr. 15, 2022USA86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Realiteti dhe fantazia fillojnë të turbullohen kur një adoleshente, e vetme në dhomën e saj të gjumit në papafingo, zhytet në një lojë horror me role në internet.

We’re All Going to the World’s Fair (2022) me Titra Shqip
We’re All Going to the World’s Fair (2022) me Titra Shqip
We’re All Going to the World’s Fair (2022) me Titra Shqip
We’re All Going to the World’s Fair (2022) me Titra Shqip
We’re All Going to the World’s Fair (2022) me Titra Shqip
We’re All Going to the World’s Fair (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal We're All Going to the World's Fair
Vlerësimi IMDb 5.4 5,272 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 71 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Diaz – Don’t Clean Up This Blood (2012) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
The Godfather Part II (1974) me Titra Shqip
All Is Lost (2013) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort (2014) me Titra Shqip
Nowhere to Run (1993) me Titra Shqip
Shaitaan (2024) me Titra Shqip
The Northman (2022) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Muzzle (2023) me Titra Shqip
Breeder (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x