Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 658 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
White House Down (2013) me Titra Shqip

White House Down (2013) me Titra Shqip

Do të fillojë si çdo ditë tjetërJun. 27, 2013USA131 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Polici i Kapitolit, John Cale, sapo i është mohuar puna e tij e ëndrrave në Shërbimin Sekret për mbrojtjen e Presidentit James Sawyer. Duke mos dashur ta zhgënjejë vajzën e tij të vogël me lajmet, ai e merr atë në një turne në Shtëpinë e Bardhë, kur kompleksi kapet nga një grup paraushtarak i armatosur rëndë. Tani, kur qeveria e vendit po bie në kaos dhe koha po mbaron, i takon Cale të shpëtojë presidentin, vajzën e tij dhe vendin.

White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal White House Down
Vlerësimi IMDb 6.3 226,908 vota
Vlerësimi TMDb 6.438 4,269 vota

Regjizori

Aktorët

Jamie Foxx isPresident James Sawyer
President James Sawyer
Nicolas Wright isDonnie the Guide
Donnie the Guide
Michael Murphy isVice President Hammond
Vice President Hammond
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transformers (2007) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Chicago (2002) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Camus (2010) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
End of the Rope (2023) me Titra Shqip
The Flash (2023) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Remember Me (2010) me Titra Shqip
The Family Plan (2023) me Titra Shqip
American Ninja 5 (1993) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published