50M² (2021) me Titra Shqip

50M² (2021) me Titra Shqip

Jan. 27, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 27, 2021
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Duke kërkuar të zbulojë të vërtetën për të kaluarën e tij, një rojtar tradhton dikë afër tij dhe merr një identitet të ri në një lagje të vogël të Stambollit.

 

50M² (2021) me Titra Shqip

50M² (2021) me Titra Shqip
50M² (2021) me Titra Shqip
50M² (2021) me Titra Shqip
50M² (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 50M²
Vlerësimi TMDb 7.5 82 vota
Transmetuar në dt: Jan. 27, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 27, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 49 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

From (2022) me Titra Shqip
Sherlock (2010) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Tailor (2023) me Titra Shqip
Pray, Obey, Kill (2021) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
The Serpent 2021
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Accused (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x