The Acolyte (2024) me Titra Shqip

The Acolyte (2024) me Titra Shqip

Jun. 04, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 04, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Amandla Stenberg isMae Aniseya / Osha Aniseya
Mae Aniseya / Osha Aniseya
Lee Jung-jae isMaster Sol
Master Sol
Charlie Barnett isYord Fandar
Yord Fandar
Dafne Keen isJecki Lon
Jecki Lon
Rebecca Henderson isMaster Vernestra Rwoh
Master Vernestra Rwoh
Joonas Suotamo isMaster Kelnacca
Master Kelnacca

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një hetim mbi një vazhde tronditëse krimi vë një Mjeshtër të respektuar Jedi kundër një luftëtari të rrezikshëm nga e kaluara e tij. Ndërsa dalin më shumë të dhëna, ata udhëtojnë në një rrugë të errët ku forcat e këqija zbulojnë se gjithçka nuk është ashtu siç duket.

The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
The Acolyte (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Acolyte
Vlerësimi TMDb 6.009 56 vota
Transmetuar në dt: Jun. 04, 2024
Përfunduar në dt: Jun. 04, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
The Vampire Diaries (2009) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
4 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x