A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip

A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip

Feb. 09, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 09, 2024
10

Regjizori

Lee Chang-hee
Regjizori

Aktorët

Son Suk-ku isJang Nan-gam
Jang Nan-gam
Lee Hee-jun isSong Chon
Song Chon

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një vrasje aksidentale çon në një tjetër, një i ri i zakonshëm e gjen veten të mbërthyer në një ndjekje të pafund mace e miu me një detektiv mendjemprehtë.

A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal 살인자ㅇ난감
Vlerësimi TMDb 7.074 81 vota
Transmetuar në dt: Feb. 09, 2024
Përfunduar në dt: Feb. 09, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Superstore (2015) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
The Hunt (2016) me Titra Shqip
Gossip Girl (2021) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2024) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x