Resident Alien (2021) me Titra Shqip

Resident Alien (2021) me Titra Shqip

Jan. 27, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Feb. 13, 2024
10
2Sezoni 2 Jan. 26, 2022
10
1Sezoni 1 Jan. 27, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Alan Tudyk isDoctor Harry Vanderspeigle
Doctor Harry Vanderspeigle
Sara Tomko isAsta Twelvetrees
Asta Twelvetrees
Corey Reynolds isSheriff Mike Thompson
Sheriff Mike Thompson
Alice Wetterlund isD'arcy Bloom
D'arcy Bloom
Levi Fiehler isMayor Ben Hawthorne
Mayor Ben Hawthorne

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Alieni i rëzuar Harry merr identitetin e një mjeku në Kolorado në një qytet të vogël. Duke arritur me një mision sekret, ai fillon të jetojë një jetë të thjeshtë… por gjërat bëhen paksa të vështira kur ai është futur në zgjidhjen e një vrasjeje lokale dhe e kupton se duhet të asimilohet në botën e tij të re. Ndërkohë, ai fillon të luftojë me dilemën morale të misionit të tij dhe duke bërë pyetjet e mëdha të jetës si: “A ia vlen të shpëtohet qenia njerëzore?” dhe “Pse e palosin picën e tyre para se ta hanë?”

Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Resident Alien
Vlerësimi TMDb 7.9 615 vota
Transmetuar në dt: Jan. 27, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 06, 2024
Sezone 3
Episodet 34
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Beforeigners (2019) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Dominion (2014) me Titra Shqip
Snowpiercer (2020) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x