The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip

The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip

Dec. 29, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

Regjizori

Jon Favreau
Regjizori

Aktorët

Ming-Na Wen isFennec Shand
Fennec Shand

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gjuetari legjendar i shpërbilmeve Boba Fett dhe mercenarja Fennec Shand duhet të lundrojnë në botën e krimit të galaktikës kur të kthehen në rërën e Tatooine për të vendosur pretendimin e tyre në territorin e sunduar dikur nga Jabba Hutt dhe sindikata e tij e krimit.

The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Book of Boba Fett
Vlerësimi TMDb 8.4 241 vota
Transmetuar në dt: Dec. 29, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 05, 2022
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 39 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

HeartBeat (2023) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Vigilante (2023) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
Shogun (1980) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x