Westworld (2016) me Titra Shqip

Westworld (2016) me Titra Shqip

Oct. 02, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Jun. 26, 2022
10
3Sezoni 3 Mar. 15, 2020
10
2Sezoni 2 Apr. 22, 2018
10
1Sezoni 1 Oct. 02, 2016
10

Regjizori

Aktorët

Thandiwe Newton isMaeve Millay
Maeve Millay
Jeffrey Wright isBernard Lowe
Bernard Lowe
Tessa Thompson isCharlotte Hale
Charlotte Hale
Ed Harris isMan in Black
Man in Black
Angela Sarafyan isClementine Pennyfeather
Clementine Pennyfeather

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një odise e errët rreth agimit të vetëdijes artificiale dhe evolucionit të mëkatit. I vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të kaluarës së riimagjinuar, ai eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor, pavarësisht sa fisnik apo i shthurur, mund të kënaqet.

Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Westworld
Vlerësimi TMDb 8.1 4,155 vota
Transmetuar në dt: Oct. 02, 2016
Përfunduar në dt: Jun. 26, 2022
Sezone 4
Episodet 36
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Blood of Zeus 2020
Lost in Space 2018
Éternelle (2009) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (2011) me Dublim Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Reality Z (2020) me Titra Shqip
HeartBeat (2023) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
Yellowstone (2018) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x