Fringe (2008) me Titra Shqip

Fringe (2008) me Titra Shqip

Sep. 09, 2008
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Sep. 28, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 23, 2011
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 23, 2010
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 17, 2009
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 09, 2008
10

Regjizori

J.J. Abrams
Regjizori

Aktorët

Anna Torv isOlivia Dunham
Olivia Dunham
Joshua Jackson isPeter Bishop
Peter Bishop
John Noble isWalter Bishop
Walter Bishop
Jasika Nicole isAstrid Farnsworth
Astrid Farnsworth

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Agjentja speciale e FBI-së, Olivia Dunham, shkencëtari brilant, por dikur i institucionalizuar Walter Bishop dhe djali i tij ngurrues, Peter zbulojnë një mister vdekjeprurës që përfshin një seri ngjarjesh të pabesueshme dhe kuptojnë se ato mund të jenë pjesë e një modeli më të madh, më shqetësues që mjegullon kufirin midis shkencës, friksionit dhe teknologjisë.

Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fringe
Vlerësimi TMDb 8.107 2,068 vota
Transmetuar në dt: Sep. 09, 2008
Përfunduar në dt: Jan. 18, 2013
Sezone 5
Episodet 100
Kohëzgjatja mesatare 46 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Éternelle (2009) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
The Gift (2019) me Titra Shqip
Bosé (2022) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Perfect Marriage Revenge (2023) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Il capo dei capi aka Corleone (2007) me Titra Shqip
Cocaine Coast (2018) me Titra Shqip
Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
The Queen’s Gambit (2020) me Titra Shqip
3 4 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x