The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip

The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip

Dec. 11, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 11, 2020
9

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një mësuese fillon punën e saj në një shkollë të mesme, por është e përhumbur nga një vdekje e dyshimtë që ndodhi atje javë më parë dhe fillon të ketë frikë për jetën e saj.

 

 

The Mess You Leave Behind (2020) – Për çfarë bëhet fjalë?

Raquel jep letërsi dhe për të vazhduar punën ajo pranon një zëvendësim në institutin Novariz, i cili ndodhet në qytetin e lindjes të burrit të saj. Ardhja, megjithatë, nuk është më e mira: në fillim të ditës së parë të shkollës dhe punës së re, ajo gjen një shënim me një kërcënim me vdekje në çantën e saj, gjë që e pengon atë të fillojë punën e saj të re në mënyrë paqësore. Midis takimit me studentët e rinj dhe zbulimit se kush ishte mësuesja që e paraprinte dhe si u zhduk, Raquel ngadalë do të fillojë të njohë një botë që duket se ka kaluar, por që duket se vazhdon të ketë pasoja në jetën e secilit. Dhe atëherë ajo do të fillojë të ketë frikë për jetën e saj.

The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal El desorden que dejas
Vlerësimi TMDb 6.9 159 vota
Transmetuar në dt: Dec. 11, 2020
Përfunduar në dt: Dec. 11, 2020
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
Watchmen (2019) me Titra Shqip
Top Boy: Summerhouse (2011) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Penny Dreadful (2014) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Unorthodox 2020
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Invincible 2021
Kung Fu (2021) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x