Sugar (2024) me Titra Shqip

Sugar (2024) me Titra Shqip

Apr. 04, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 04, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Colin Farrell isJohn Sugar
John Sugar
Kirby isRuby
Ruby
Amy Ryan isMelanie Matthews
Melanie Matthews
Dennis Boutsikaris isBernard 'Bernie' Siegel
Bernard 'Bernie' Siegel
Nate Corddry isDavid 'Davy' Siegel
David 'Davy' Siegel
James Cromwell isJonathan Siegel
Jonathan Siegel

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një detektiv privat enigmatik lufton me demonët personalë teksa heton zhdukjen e mbesës së dashur të një producenti hollivudian.

Sugar (2024) me Titra Shqip
Sugar (2024) me Titra Shqip
Sugar (2024) me Titra Shqip
Sugar (2024) me Titra Shqip
Sugar (2024) me Titra Shqip
Sugar (2024) me Titra Shqip
Sugar (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sugar
Vlerësimi TMDb 7.6 11 vota
Transmetuar në dt: Apr. 04, 2024
Përfunduar në dt: Apr. 11, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Homeland (2011) me Titra Shqip
Turn of the Tide (2023) me Titra Shqip
My Dog & I (2018) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Heart to Heart (2018) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Extant 2014
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Beartown (2020) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2004) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x