American Gods (2017) me Titra Shqip

American Gods (2017) me Titra Shqip

Apr. 30, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jan. 10, 2021
10
2Sezoni 2 Mar. 10, 2019
10
1Sezoni 1 Apr. 30, 2017
10

Regjizori

Michael Green
Regjizori

Aktorët

Ricky Whittle isShadow Moon
Shadow Moon
Ian McShane isMr. Wednesday
Mr. Wednesday
Emily Browning isLaura Moon
Laura Moon
Bruce Langley isTechnical Boy
Technical Boy

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një ish- i denuar bëhet partneri i udhëtimit i një mashtruesi, i cili rezulton të jetë një nga perënditë më të vjetër që përpiqet të rekrutojë trupa për të luftuar hyjnitë e reja. Bazuar në romanin fantazi të Neil Gaiman.

American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Gods
Vlerësimi TMDb 7.077 1,512 vota
Transmetuar në dt: Apr. 30, 2017
Përfunduar në dt: Mar. 21, 2021
Sezone 3
Episodet 26
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Long Way Home (2019) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Codename: Annika (2023) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Troy: Fall of a City (2018) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Hache 2019
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x