The Veil (2021) me Titra Shqip

The Veil (2021) me Titra Shqip

Sep. 17, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7.8 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 17, 2021
10

Regjizori

Park Seok Ho
Regjizori

Aktorët

Namkoong Min isHan Ji-hyuk
Han Ji-hyuk
Park Ha-sun isSeo Soo-yeon
Seo Soo-yeon
Kim Ji-eun isYoo Je-yi
Yoo Je-yi
Kim Jong-tae isKang Pil-ho
Kang Pil-ho
Jang Young-nam isDo Jin-sook
Do Jin-sook
Lee Kyung-young isLee In-hwan
Lee In-hwan
Yu Oh-seong isBaek Mo-sa
Baek Mo-sa
Kim Min-sang isJung Yong-tae
Jung Yong-tae
Hyun Bong-sik isCheon Myung-ki
Cheon Myung-ki
Jo Bok-rae isKim Dong-Wook
Kim Dong-Wook

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Han Ji-hyuk, një agjent i NIS i zhdukur nga MIA, kthehet pas një viti për t’u bashkuar me një ekip të ri ndërsa kërkon të kaluarën e tij të humbur.

The Veil (2021) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 검은 태양
Vlerësimi TMDb 8.4 12 vota
Transmetuar në dt: Sep. 17, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 23, 2021
Sezone 1
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 70 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

True Beauty 2020
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
Grid (2022) me Titra Shqip
Miraculous Brothers (2023) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
The Informant (2022) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
Vikings (2013) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x