3 Body Problem (2024) me Titra Shqip

3 Body Problem (2024) me Titra Shqip

Mar. 21, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 21, 2024
10

Regjizori

David Benioff
Regjizori

Aktorët

Jovan Adepo isSaul Durand
Saul Durand
John Bradley isJack Rooney
Jack Rooney
Rosalind Chao isYe Wenjie
Ye Wenjie
Liam Cunningham isThomas Wade
Thomas Wade
Eiza González isAuggie Salazar
Auggie Salazar
Jess Hong isJin Cheng
Jin Cheng
Alex Sharp isWill Downing
Will Downing
Zine Tseng isYoung Ye Wenjie
Young Ye Wenjie

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nëpër kontinente dhe dekada, pesë miq të shkëlqyer bëjnë zbulime tronditëse ndërsa ligjet e shkencës zbërthehen dhe shfaqet një kërcënim ekzistencial.

3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal 3 Body Problem
Vlerësimi TMDb 7.527 567 vota
Transmetuar në dt: Mar. 21, 2024
Përfunduar në dt: Mar. 21, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fire Country (2022) me Titra Shqip
Lupin (2021) me Titra Shqip
Culprits (2023) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Manhunt (2024) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Birdsong (2012) me Titra Shqip
The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x