The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip

The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip

Apr. 19, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 19, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Joy Bryant isHelen Grace
Helen Grace
Noah Cottrell isSimon Grace
Simon Grace
Lyon Daniels isJared Grace
Jared Grace
Mychala Lee isMallory Grace
Mallory Grace
Jack Dylan Grazer isThimbletack (voice)
Thimbletack (voice)
Christian Slater isMulgarath / Dr. Dorian Brauer
Mulgarath / Dr. Dorian Brauer

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e rritjes së Familjes Grace, teksa lëvizin nga Nju Jorku në Michigan dhe në shtëpinë stërgjyshore të familjes së tyre. Pas mbërritjes, familja jo vetëm që zbulon misteret e fshehura brenda pronës Spiderwick të stërgjyshit të tyre, por gjithashtu zbulon një botë sekrete, fantastike rreth tyre.

The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Spiderwick Chronicles
Vlerësimi TMDb 8.32 25 vota
Transmetuar në dt: Apr. 19, 2024
Përfunduar në dt: Apr. 19, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Artful Dodger (2023) me Titra Shqip
WandaVision 2021
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Black Knight (2023) me Titra Shqip
Vikings (2013) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
Jean-Claude Van Johnson (2016) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Professionals 2020
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x