Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip

Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip

Jun. 01, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një tokë mitike të quajtur Arth, banorët e qytetit antik të Arthdal ​​dhe rajoneve përreth tij luftojnë për pushtet ndërsa ndërtojnë një shoqëri të re.

Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal 아스달 연대기
Vlerësimi TMDb 7.7 60 vota
Transmetuar në dt: Jun. 01, 2019
Përfunduar në dt: Oct. 22, 2023
Sezone 2
Episodet 30
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Fake Profile (2023) me Titra Shqip
Invincible 2021
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Ruxx (2022) me Titra Shqip
HeartBeat (2023) me Titra Shqip
Lifeline (2017) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x