Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip

Sep. 06, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 8 vota

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Jun. 07, 2024
10
3Sezoni 3 Mar. 17, 2023
10
2Sezoni 2 Nov. 21, 2021
10
1Sezoni 1 Sep. 06, 2020
10

Regjizori

Aktorët

Michael Rainey Jr. isTariq St. Patrick
Tariq St. Patrick
Shane Johnson isCooper Saxe
Cooper Saxe
Mary J. Blige isMonet Stewart Tejada
Monet Stewart Tejada
Woody McClain isCane Tejada
Cane Tejada
Gianni Paolo isBrayden Weston
Brayden Weston
Method Man isDavis Maclean
Davis Maclean
Melanie Liburd isCaridad
Caridad "Carrie" Milgram
Daniel Bellomy isEzekiel
Ezekiel "Zeke" Cross
LaToya Tonodeo isDiana Tejada
Diana Tejada

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Duke u nisur vetëm disa ditë pas finales së “Power“, ky serial vijues ndjek Tariqin duke lundruar në jetën e tij të re, në të cilën dëshira e tij për të hequr trashëgiminë e babait të tij vjen kundër presionit në rritje për të shpëtuar familjen e tij.

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Power Book II: Ghost
Vlerësimi TMDb 8.386 286 vota
Transmetuar në dt: Sep. 06, 2020
Përfunduar në dt: May. 26, 2023
Sezone 4
Episodet 35
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Beartown (2020) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Rédl (2018) me Titra Shqip
Severance (2022) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Those About to Die (2024) me Titra Shqip
Baby Bandito (2024) me Titra Shqip
School of Lies (2023) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Breaking Bad (2008) me Titra Shqip
The Signal (2024) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x