Manhunt (2024) me Titra Shqip

Manhunt (2024) me Titra Shqip

Mar. 14, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 14, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Tobias Menzies isEdwin Stanton
Edwin Stanton
Anthony Boyle isJohn Wilkes Booth
John Wilkes Booth
Lovie Simone isMary Simms
Mary Simms
Lili Taylor isMary Todd Lincoln
Mary Todd Lincoln
Hamish Linklater isAbraham Lincoln
Abraham Lincoln
Anne Dudek isEllen Stanton
Ellen Stanton

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një thriller konspirativ për një nga krimet më të njohura, por më pak të kuptuara në histori. Kjo është historia mahnitëse e gjuetisë së John Wilkes Booth pas vrasjes së Abraham Lincoln – ndërsa fati i vendit varet në balancë.

Manhunt (2024) me Titra Shqip
Manhunt (2024) me Titra Shqip
Manhunt (2024) me Titra Shqip
Manhunt (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Manhunt
Vlerësimi TMDb 8.8 5 vota
Transmetuar në dt: Mar. 14, 2024
Përfunduar në dt: Mar. 14, 2024
Sezone 1
Episodet 7
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Killing Vote (2023) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Bosé (2022) me Titra Shqip
The Devil’s Hour (2022) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
The Heiress (2018) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x