Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (2011) me Dublim Shqip

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (2011) me Dublim Shqip

Sep. 19, 2011
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jun. 24, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Apr. 06, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 19, 2011
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Mick Wingert isPo (voice)
Po (voice)
Kari Wahlgren isTigress (voice)
Tigress (voice)
James Sie isMonkey (voice)
Monkey (voice)
Amir Talai isCrane (voice)
Crane (voice)
Fred Tatasciore isShifu (voice)
Shifu (voice)
James Hong isMr. Ping (voice)
Mr. Ping (voice)
Maria Bamford isChen (voice)
Chen (voice)
John DiMaggio isFung (voice)
Fung (voice)
Lucy Liu isViper (voice)
Viper (voice)
Max Koch isMantis (voice)
Mantis (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një panda e dashur për artet marciale merr ndihmë nga mentori dhe miqtë e tij ndërsa bëhet luftëtar dhe mbron luginën ku jeton.

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (2011) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (2011) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (2011) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
Vlerësimi TMDb 7.29 144 vota
Transmetuar në dt: Sep. 19, 2011
Përfunduar në dt: Jun. 29, 2016
Sezone 3
Episodet 80
Kohëzgjatja mesatare 23 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Marvel’s Luke Cage (2016) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
D.P. (2021) me Titra Shqip
Jean-Claude Van Johnson (2016) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x