Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip

Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip

Dec. 22, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jun. 21, 2024
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Dec. 22, 2023
10

Regjizori

Aktorët

Park Seo-jun isJang Tae-sang
Jang Tae-sang
Han So-hee isYoon Chae-ok
Yoon Chae-ok

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gyeongseong, 1945. Në epokën e zymtë të Seulit nën sundimin kolonial, një sipërmarrës dhe një dinak luftojnë për mbijetesë dhe përballen me një përbindësh të lindur nga lakmia njerëzore.

Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Gyeongseong Creature (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal 경성크리처
Vlerësimi TMDb 8.229 129 vota
Transmetuar në dt: Dec. 22, 2023
Përfunduar në dt: Jan. 05, 2024
Sezone 2
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 65 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
HeartBeat (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
From (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Thus Spoke Kishibe Rohan (2017) me Titra Shqip
School Spirits (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x