Twisted Metal (2023) me Titra Shqip

Twisted Metal (2023) me Titra Shqip

Jul. 27, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 27, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Will Arnett isSweet Tooth (voice)
Sweet Tooth (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një të huaji me gojën motorike dhe pa kujtime për të kaluarën e tij i ofrohet një shans për një jetë më të mirë, por vetëm nëse ai mund të dorëzojë me sukses një paketë misterioze në një shkretëtirë post-apokaliptike. Me ndihmën e një hajduti makinash me sëpatë, ai do të përballet me grabitës të egër që drejtojnë automjete shkatërrimi dhe rreziqe të tjera të rrugës së hapur, duke përfshirë një klloun të çmendur që drejton një kamion akulloreje shumë të njohur.

Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Twisted Metal (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Twisted Metal
Vlerësimi TMDb 8.261 161 vota
Transmetuar në dt: Jul. 27, 2023
Përfunduar në dt: Jul. 27, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
Goosebumps (2023) me Titra Shqip
Parasyte: The Grey (2024) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
The Heiress (2018) me Titra Shqip
Weeds (2005) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
A Shop for Killers (2024) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x