Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip

Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip

Mar. 28, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 28, 2024
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E dashur, besnike dhe pa frikë, vajza e një shefi grabitës të kërkuar bën një mik të fshehtë në pyllin magjik dhe të pabesë të babait të saj.

Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ronja Rövardotter
Vlerësimi TMDb 6.7 13 vota
Transmetuar në dt: Mar. 28, 2024
Përfunduar në dt: Mar. 28, 2024
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Take (2009) me Titra Shqip
The Diplomat (2023) me Titra Shqip
World on Fire (2019) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Kin (2021) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
Happiness (2021) me Titra Shqip
My Dog & I (2018) me Titra Shqip
The Spy (2019) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x