The Night Agent (2023) me Titra Shqip

The Night Agent (2023) me Titra Shqip

Mar. 23, 2023
Vlerësimi juaj: 0
9.8 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 23, 2023
10

Regjizori

Shawn Ryan
Regjizori

Aktorët

Gabriel Basso isPeter Sutherland
Peter Sutherland
Luciane Buchanan isRose Larkin
Rose Larkin
Hong Chau isDiane Farr
Diane Farr
D.B. Woodside isErik Monks
Erik Monks
Fola Evans-Akingbola isChelsea Arrington
Chelsea Arrington
Sarah Desjardins isMaddie Redfield
Maddie Redfield

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa monitoron një linjë emergjence, një agjent vigjilent i FBI-së i përgjigjet një telefonate që e zhyt atë në një komplot vdekjeprurës që përfshin një tradhëtar në Shtëpinë e Bardhë.

The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Night Agent
Vlerësimi TMDb 7.583 54 vota
Transmetuar në dt: Mar. 23, 2023
Përfunduar në dt: Mar. 23, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
A Shop for Killers (2024) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Navy SEALs: The Untold Stories (1999) me Titra Shqip
Bates Motel (2013) me Titra Shqip
Obliterated (2023) me Titra Shqip
Weeds (2005) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
The Undeclared War (2022) me Titra Shqip
The Winter King (2023) me Titra Shqip
Innocent 2017
Lifeline (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x