Heart to Heart (2018) me Titra Shqip

Heart to Heart (2018) me Titra Shqip

Dec. 09, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 09, 2018
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Anastasiya Evgrafova isYevenia Lisitsyna
Yevenia Lisitsyna
Anton Batyrev isVadim Safronov
Vadim Safronov
Mikhail Gavrilov isStanislav Chodkevich
Stanislav Chodkevich
Evgeniy Lebedin isLeva Tomilin
Leva Tomilin
Anna Varpakhovskaya isSofia Pavlovna Polonskaya
Sofia Pavlovna Polonskaya
Dmitri Paleyev-Barmansky isDetetive Particular
Detetive Particular
Yulia Gapchuk isVera Tomilina
Vera Tomilina
Elena Stefanska isIrena Lvovna Khodkevich
Irena Lvovna Khodkevich

Përshkrimi i Filmit

Yevenia jeton një përrallë: ajo është e re dhe e bukur, ajo ka një karrierë të mrekullueshme dhe njerien e ëndrrave të saj. Një zile e derës ndryshon gjithçka. Në pragun e saj është një djalë i sëmurë terminal duke thënë se Yevenia është nëna e tij.

Heart to Heart (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Человек без сердца
Transmetuar në dt: Dec. 09, 2018
Përfunduar në dt: Dec. 30, 2018
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aranyak (2021) me Titra Shqip
A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
Shattered Destinies (2018) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x