Bang Bang Baby (2022) me Titra Shqip

Bang Bang Baby (2022) me Titra Shqip

Apr. 28, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 28, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Arianna Becheroni isAlice Gianmatteo
Alice Gianmatteo
Giorgia Arena isAssunta Ferraù
Assunta Ferraù
Barbara Chichianelli isIspettrice Ferrario
Ispettrice Ferrario
Adriano Giannini isSanto Maria Barone
Santo Maria Barone
Lucia Mascino isGabriella Gianmatteo
Gabriella Gianmatteo
Dora Romano isLina Barone
Lina Barone
Antonio Gerardi isNereo Ferraù
Nereo Ferraù

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I shpalosur në Milano në fund të viteve 80, Bang Bang Baby është një serial krimi i përqendruar rreth një adoleshenteje të turpshme dhe të pasigurt, Alice, e cila bëhet anëtarja më e re e një organizate mafioze në një përpjekje për të fituar dashurinë e babait të saj, një “degë e ndranghetës”.

Bang Bang Baby (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bang Bang Baby
Vlerësimi TMDb 6.8 41 vota
Transmetuar në dt: Apr. 28, 2022
Përfunduar në dt: May. 19, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gomorrah (2014) me Titra Shqip
My Father’s Murderers (2016) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
Silo (2023) me Titra Shqip
The Fiery Priest (2019) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Rédl (2018) me Titra Shqip
Absentia (2017) me Titra Shqip
Dreamland (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
The Devil’s Hour (2022) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x