Warrior (2019) me Titra Shqip

Warrior (2019) me Titra Shqip

Apr. 05, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 05, 2019
10

Regjizori

Aktorët

Jason Tobin isJun Fils
Jun Fils
Dianne Doan isMai Ling
Mai Ling
Kieran Bew isOfficier “Big Bill” O’Hara
Officier “Big Bill” O’Hara
Joanna Vanderham isPenelope Blake
Penelope Blake
Christian McKay isSamuel Blake
Samuel Blake
Hoon Lee isWang Chao
Wang Chao
Joe Taslim isLi Yong
Li Yong

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një dramë e rëndë kriminale e mbushur me aksion, e vendosur gjatë Luftërave brutale Tong të lagjes kineze të San Franciskos në gjysmën e dytë të shekullit të 19-të. Seriali ndjek Ah Sahm, një mjeshtër i arteve marciale, i cili emigron nga Kina në San Francisko në rrethana misterioze, dhe bëhet një burrë për një nga darët më të fuqishëm të Chinatown.

Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Warrior
Vlerësimi TMDb 7.977 398 vota
Transmetuar në dt: Apr. 05, 2019
Përfunduar në dt: Dec. 04, 2020
Sezone 3
Episodet 27
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Sex Education (2019) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Euphoria (2019) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
The Act (2019) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
Éternelle (2009) me Titra Shqip
Caliphate (2020) me Titra Shqip
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
Rašín (2018) aka Fallen Kingdom me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x