True Lies (2023) me Titra Shqip

True Lies (2023) me Titra Shqip

Mar. 01, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 01, 2023
9

Regjizori

Matt Nix
Regjizori

Aktorët

Steve Howey isHarry Tasker
Harry Tasker
Ginger Gonzaga isHelen Tasker
Helen Tasker
Erica Hernandez isMaria Ruiz
Maria Ruiz
Omar Benson Miller isAlbert 'Gib' Gibson
Albert 'Gib' Gibson
Mike O'Gorman isLuther Tenet
Luther Tenet
Annabella Didion isDana Tasker
Dana Tasker
Lucas Jaye isJake Tasker
Jake Tasker

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E tronditur kur zbuloi se bashkëshorti i saj i butë dhe i papërsëritshëm konsulent kompjuteri është një spiun ndërkombëtar i aftë, një amvise e paplotësuar periferike shtyhet në një jetë me rrezik dhe aventurë kur ajo rekrutohet për të punuar së bashku me të për të shpëtuar botën, ndërsa përpiqen të rigjallërojnë martesën e tyre pa pasion.

True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
True Lies (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal True Lies
Vlerësimi TMDb 6.8 27 vota
Transmetuar në dt: Mar. 01, 2023
Përfunduar në dt: May. 03, 2023
Sezone 1
Episodet 13
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Hearts (2023) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
Drift: Partners in Crime (2023) me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
Black Knight (2023) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x