Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip

Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip

Nov. 16, 2023
Vlerësimi juaj: 0
8.5 8 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 16, 2023
10

Regjizori

Matt Fraction
Regjizori

Aktorët

Anna Sawai isCate Randa
Cate Randa
Ren Watabe isKentaro Randa
Kentaro Randa
Mari Yamamoto isKeiko Miura
Keiko Miura
Anders Holm isYoung Bill Randa
Young Bill Randa
Wyatt Russell isYoung Lee Shaw
Young Lee Shaw
Kurt Russell isLee Shaw
Lee Shaw

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi i mbijetoi sulmit të Godzilla në San Francisko, Cate tronditet sërish nga një sekret tronditës. Mes kërcënimeve monstruoze, ajo fillon një aventurë globetronike për të mësuar të vërtetën për familjen e saj dhe organizatën misterioze të njohur si Monarch.

Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monarch: Legacy of Monsters
Vlerësimi TMDb 8.389 18 vota
Transmetuar në dt: Nov. 16, 2023
Përfunduar në dt: Nov. 16, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chucky (2021) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Godfather of Harlem (2019) me Titra Shqip
Hache 2019
The Innocent (2021)
I Hate Suzie (2020) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
The Winter King (2023) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
5 3 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x