The Magicians (2015) me Titra Shqip

The Magicians (2015) me Titra Shqip

Dec. 16, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Jan. 15, 2020
10
4Sezoni 4 Jan. 23, 2019
10
3Sezoni 3 Jan. 10, 2018
10
2Sezoni 2 Jan. 25, 2017
10
1Sezoni 1 Dec. 16, 2015
10

Regjizori

Sera Gamble
Regjizori

Aktorët

Arjun Gupta isWilliam
William "Penny" Adiyodi
Stella Maeve isJulia Wicker
Julia Wicker
Jade Tailor isKady Orloff-Diaz
Kady Orloff-Diaz
Hale Appleman isEliot Waugh
Eliot Waugh
Summer Bishil isMargo Hanson
Margo Hanson

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Universiteti Brakebills është një institucion sekret i specializuar në magji. Atje, mes një edukimi jo ortodoks të shqiptimit të magjisë, një grup prej njëzet e disa miqsh zbulojnë shpejt se një botë magjike fantastike për të cilën lexonin kur ishin fëmijë është shumë reale – dhe përbën një rrezik të madh për njerëzimin.

The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Magicians
Vlerësimi TMDb 7.647 1,497 vota
Transmetuar në dt: Dec. 16, 2015
Përfunduar në dt: Apr. 01, 2020
Sezone 5
Episodet 65
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip
Godfather of Harlem (2019) me Titra Shqip
Grease: Rise of the Pink Ladies (2023) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
Love & Death (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Success (2019) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x