Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip

Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip

Aug. 18, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 18, 2022
9

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Kaiji Tang isJin Kazama (voice)
Jin Kazama (voice)
Hiroshi Watanabe isHeihachi Mishima (voice)
Heihachi Mishima (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi shtëpinë e tij nga një armik i fuqishëm, një luftëtar gjaknxehtë stërvitet nën gjyshin e tij të zellshëm, ndërsa pret mundësinë e tij për hakmarrje.

Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tekken: Bloodline
Vlerësimi TMDb 7.759 29 vota
Transmetuar në dt: Aug. 18, 2022
Përfunduar në dt: Aug. 18, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 25 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

DMZ (2022) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Invincible 2021
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Lucifer (2016) me Titra Shqip
Obliterated (2023) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
The Ark (2023) me Titra Shqip
The Terror (2018) me Titra Shqip
Blood Coast (2023) me Titra Shqip
Wolf (2018) aka Boru me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x